VÝROBNÉ ZARIADENIE :

   Špičková nemecká vysokokapacitná a plne automatická technológia ELBA ESM-60 SUPERM. Kapacita výroby až 55m3 betónovej zmesy za hodinu. V miešacom jadre mieša zariadenie betónovú zmes o objeme 1m3 za 80sekúnd. Denná maximálna kapacita výroby je cca 550m3 betónových zmesí. Celé zariadenie je zateplené čo umožňuje nepretržitú výrobu betónových zmesí aj počas zimných mesiacov pri teplotách do -10°C.

RIADENIE A KVALITA :

   Zariadenie ELBA ESM-60 SUPERM je riadené najnovším počítačových systémom overeným v praxi. Celý proces miešania je plne automatický, zabezpečuje maximálne presné dávkovanie komponentov všetkých druhov betónových zmesí a tým aj ich vysokú kvalitu. Pre zvýšenie kvality a spracovateľnosti betónových zmesí používame certifikované plastifikačné prísady, ktorých použitie je odsúhlasené hygienikom. Kvalita používaných materiálov a naša technológia sú zárukov najvyššej kvality všetkých ponúkaných betónových zmesí.
* Ďalšie informácie o kontrole a normách nájdete v menu "Certifikáty".

EKOLÓGIA :

   Veľmi dôležitou súčasťou nemeckej technológie ELBA ESM-60 SUPERM je v každom smere dôraz na ekológiu. Celá technológia spĺňa ďaleko prísnejšie európske normy. Zariadenie má zabudované protiprašné cementové filtre a technológiu na recykláciu zbytkových betónových zmesí. Toto všetko je zárukou ekologickej čistoty celej technológie.
* Bližšie informácie o ekologii nájdete v menu "Ekológia".